reklamı kapat

POPÜLER

YouTube Music

Rakiplerinde olmayan çok güzel YouTube Music özelliği

Türkiye’de de aktif olarak sunulan YouTube Music, benzer şekilde rakiplerinde olmayan oldukça güzel bir özellik kazandı. Rekabet için önemli bir adım atıldı.

Türkiye’de aylık 13,99 TL fiyat etiketine sahip olan ve 3 aylık deneme sürümü bulunan Spotify ve Apple Music rakibi YouTube Music, kısa süre önce önemli bir özellik kazandı. Bu özellikle müzikler ile müziklerin video klipleri bir araya geliyor. Yeni altyapıyla kişiler dinledikleri müziğin istedikleri anında videosuna geçiş yapabiliyor. Aynı şekilde video klip içerisinde de anlık olarak sadece ses haline geçişe izin veren altyapı, gerçekten çok güzel görünüyor. Bir video platformu olarak bu özelliği sunması çok rahat olan firma, burada tam 5 milyon resmi müzik videosunun sesli haliyle eşleştirildiğini belirtiyor. Bu rakam gerçekten inanılmaz görünürken, zamanların eşitlendiği ve bu açıdan pürüzsüz bir geçişin elde edildiği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Music yanında YouTube Premium da Türkiye’de bulunuyor

3 aylık ücretsiz deneme süresiyle gelen YouTube Premium, Android tarafında aylık 16,99 TL fiyat etiketine sahip. Apple’ın aldığı App Store komisyonu nedeniyle iOS kullanıcıları Premium servise aylık 21,99 TL ödeyerek sahip olabiliyor. Google biliyorsunuz burada bir aile üyeliği de sunuyor. Bu pakette hanenizde yaşayan en fazla 5 aile üyesi (13 yaş ve üzeri) için 1 aylık ücretsiz deneme süresiyle aylık 25,99 TL fiyatla alınabiliyor. Aile paketine iOS kullanıcıları ise yine komisyondan dolayı aylık 33,99 TL ödemek zorunda.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi imzalı çok şık yeni mekanik saat