reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

razer turret xbox one
Razer Turret Xbox One

Razer’ın Xbox One’a özel klavye ve mouse setinin dikkat çeken fiyatı

Razer, Xbox One için hazırladığı klavye ve mouse seti Razer Turret için ön siparişi açtı. Söz konusu set yüksek fiyatıyla dikkat çekiyor.

Advertisement

Xbox One, açıkladığı klavye ve mouse desteğinde Razer ile iş birliği yaptığını aylar önce duyurmuştu. CES 2019’da gösterilmesi beklenen Razer Turret seti ise ocak ayını beklemeden ön siparişe açıldı. Xbox One modelleriyle çalışacak olan klavye ve mouse seti, Razer’ın imzası haline gelmiş Chroma ışıklandırma desteği sunuyor. Turret, 2,4 GHz kablosuz bağlantı sunuyor. Razer’ın açıkladığı verilere göre setin 40 saate varan kullanım süresi bulunuyor. Ancak tüm bunların dışında asıl dikkat çeken şey setin fiyatı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Premium fiyat

31 Mart 2019‘dan itibaren satışta olacağı belirtilen cihaz, Microsoft’un çevrim içi mağazasında 250 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe sunulmuş durumda. Konsolun herhangi bir klavye ve mouse’u da desteklediği düşünülünce 250 dolar hayli yüksek bir fiyatlandırma gibi görünüyor. Razer’ın klavyesi mekanik tuşların yanı sıra bir de Xbox tuşuna sahip. Aksesuarın ana sayfa arayüzünde daha rahat bir dolaşım sunduğu belirtiliyor.

Xbox mağazasında ise şimdilik klavye ve mouse desteği sunan oyunlar bir parça kısıtlı. Açıklanan oyunlar arasında Fortnite, Warframe, Bomber Crew, Deep Rock Galactic, Strange Brigade, Vermintide 2, War Thunder ve X-Morph: Defense yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Razer, Xbox One için sunduğu donanım hizmetini açıklıyor