reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty’yi GTA V ile buluşturan eğlenceli mod [Video]

Rick and Morty‘nin üçüncü sezonundan ilk bölümün yayınlanmasıyla popüler serinin hayranları da heyecanlı bir bekleyişe koyuldu. Bu bekleyiş sırasında boş durmayan hayranlar ise ortaya eğlenceli işler çıkarmaya devam ediyor. Bunlardan en yenisi ise GTA V modu.

Rick and Morty’nin HTC Vive ve Oculus Rift için hazırlanmış sanal gerçeklik oyunu Rick and Morty: Virtual Rick-ality için geri sayımı başlattık. 20 Nisan‘da çıkacak olan oyun için sabırsızlığımız sürerken üstüne eklenen üçüncü sezon duyurusuyla heyecanımız tavan yapmış durumda. Hal böyle olunca hemen her yerde Rick and Morty görme arzumuz da tahmin edersiniz ki bir hayli arttı. Rick and Morty’nin sanal gerçeklik oyunu için daha fazla sabredemeyenler ise çözümü GTA V modlarında bulmuş.

Jedidiah515 isimli kullanıcı tarafından yapılan bu Morty Smith isimli GTA V modu, ihtiyacınız olan günlük Rick and Morty dozunu fazlasıyla karşılayacak cinsten. Beş dakikalık bir video ile modda aşağı yukarı neler olduğu gösterilirken, GTA V’in Rick and Morty için ne kadar uygun olabileceğini düşünmek ise işten değil. Morty’nin uzay gemisiyle şehri turlamasından Mr. Meeseeks’lerin çıldırıp sağa sola saldırmasına kadar pek çok güzel detayı barından videoya haberin üstünden ulaşabilirsiniz. Modu indirip denemek isteyenlerin ise buraya tıklaması yeterli.

YORUMLAR