reklamı kapat

POPÜLER

Asus ROG Phone 5 Samsung

Samsung, aktif fana sahip bir oyun telefonu geliştiriyor olabilir

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bugün daha önce hiç giriş yapmadığı bir alanla gündeme geldi. Firma fan kullanımını düşünüyor olabilir.

Samsung, LetsGoDigital tarafından alınan bir marka kaydına göre aktif fana sahip bir oyun telefonu geliştiriyor gibi duruyor.

Çünkü firma kısa süre önce “Activate Fan Mode” adında bir marka kaydı almış durumda. Bunun firmanın ilk oyun telefonu için alındığı düşünülüyor.

Eğer tahminler doğruysa Activate Fan Mode ile kişiler telefonlarında yer alan fanı istedikleri zaman açabilecek, istedikleri zaman kapatabilecek.

Samsung daha önce hiçbir oyun odaklı özel bir telefon çıkarmadı. Dev isim burada pazarı Xiaomi ve Asus gibi firmalara bırakıyor. Ancak bu yakında değişebilir ve firma bu konuda çok iddialı olabilir.

Ancak şimdilik Samsung’un aktif fana sahip modeli hakkında hiçbir somut kanıt bulunmuyor. Bu arada günümüzde fana sahip birçok oyun telefonu hali hazırda satılıyor.

Aktif fanlar telefonların su geçirmezliğini ortadan kaldırıyor ancak işlemcileri sürekli serin tutarak oyun performansını artırabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung yakında iki yeni katlanabilir tanıtacak

Biliyorsunuz bunlar Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modelleri olacak. Önümüzdeki iki ay içerisinde gelmesi beklenen ürünler, şimdiden dikkat çekiyor.

Firmadan başka ürünler de geliyor. Örneğin iki yeni tablet modeli aktif olarak yolda. Aynı zamanda Galaxy Watch 4 serisi de gelen ürünler arasında.

Not: Görsel temsilidir.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept telefon modeli