reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live parçalarına ayrıldı [Video]

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklığın tamir edilebilirlik puanı ortaya çıktı.  iFixit’e göre yeni modelin onarım işlemi çok kolay.

Galaxy Buds Live’ın sökülmesi, Samsung’un tasarımıyla bir kez daha akıllı hale geldiğini ve sonuç olarak yeni nesil giyilebilir cihazının tamir edilebilirliğine katkıda bulunduğunu ortaya koyuyor. iFixit, Samsung Galaxy Buds Live modelinin tamir edilebilirlik puanına 10 üzerinden 8 olarak derecelendiriyor. iFixit,  Galaxy Buds Plus’a 8, orijinal Galaxy Buds modelinin tamir edilebilirlik puanına ise 6 puan vermişti.

Galaxy Buds Live modelinin rakiplerinden AirPods’un tamir edilebilirlik notu ise çok düşük seviyede. Samsung’un ürün tasarımı  daha akıllı ve daha onarım dostu hale geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Live kulaklığın sunduğu özellikler neler?

5 Ağustos’ta Galaxy Note 20 etkinliğinde tanıtılan kablosuz kulaklık aktif gürültü engelleme desteğiyle dikkat çekiyor. Galaxy Buds Live, hazne ile beraber yaklaşık olarak 28 saatlik bir pil ömrü sunuyor. 5.6 gram ağırlığındaki kulaklıkların normal pil ömrü ise aktif gürültü engelleme ile 4.5 saat, aktif gürültü engelleme olmadan ise 5.5 saat seviyesinde yer alıyor. Biraz büyük olan hazne kulaklıkları sadece 3 dakika içerisinde 35 saat müzik için doldurabiliyor.B ünyesinde üç farklı mikrofon yer alan kulaklık, bunları hem yüksek telefon görüşme kalitesi hem de aktif gürültü engelleme için kullanıyor. Samsung’un sahibi olduğu AKG firmasının imzasını taşıyan kulaklıkta 12 mm sürücüler bulunuyor. Şarj için USB-C portunu kullanıcılara sunan modelin şarj özellikli haznesinde Qi kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak yer alıyor. Samsung imzalı kulaklığın Türkiye’deki satış fiyatı ise 1.299 TL.

İlgili video