reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10
Samsung Galaxy Note 10
Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ailesinin “ihtiyaç duyulması kızdıran” önemli aksesuarı ortaya çıktı

Resmi olarak 7 Ağustos tarihinde tanıtılacak Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+, önemli bir eksikle yolda bulunuyor.

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+, maalesef bünyelerinde bir 3,5 mm kulaklık girişi barındırmıyor. Bu konuda kullanıcıları üzen firma, bunun için kullanıcılara bir USB-C – 3,5 mm dönüştürücü adaptörü sunuyor. Direkt olarak kutudan çıkacak olan bu adaptör, görebileceğiniz üzere oldukça standart yapıda. Kişilerin telefonlarını şarj ederken müzik dilemesine imkan tanımadığı için sevilmeyen bu adaptörler, yine de normal kullanımda yeni kulaklık harcaması yapılmasına gerek bırakmıyor. Biliyorsunuz birçok kullanıcı halen kablosuz kulaklıkları çok sevmiyor. Kişiler bu kulaklıkların kaybolma ve şarj sorunu ile uğraşmak istemiyor. Ayrıca kullanıcılar kablosuz kulaklıkların yoğun oyun seanslarında gecikme yaptığını da belirtiyor. Bunlardan dolayı da birçok USB-C ve kablosuz kulaklık modeline rağmen kişiler normal 3,5 mm girişli kulaklıklarını kullanmak istiyor.

Samsung Galaxy Note 10
Samsung Galaxy Note 10
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ için sızan fiyatlar şöyle

Sağlam kaynaklara göre Galaxy Note 10 Avrupa’da 256 GB için 999 euro fiyat etiketine sahip olacak. Galaxy Note 10+ ise söylendiği kadarıyla yine 256 GB için 1.149 euro Avrupa fiyatıyla raflardaki yerini alacak. Telefonların daha pahalı seramik arkaya sahip versiyonları da bekleniyor. Ayrıca Galaxy Note 10+ için bir 5G özel versiyonu da yolda bulunuyor. Bu modelin sadece Güney Kore ve Amerika’da satılacağı tahmin ediliyor.

İlgili Video