reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 hakkında çıkan ilk teknik detay

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, şu an Galaxy S20 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak firma Samsung Galaxy Note 20 üstünde de çalışıyor. İşte model hakkında sızan ilk teknik detay;

Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe’e göre Samsung Galaxy Note 20 modelinde 120 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran yer alacak. Bu çok da sürpriz olmayan ekranın Galaxy S20 ailesinden daha iyi olacağı aktarılırken, bazı başka kaynaklar ise modelin 120 Hz yenileme hızını QHD+ çözünürlükte de sunacağını aktarıyor. Biliyorsunuz Galaxy S20 ailesinde de 120 Hz ekran yer alıyor. Ancak bu yenileme hızı sadece FHD çözünürlükte kullanılabiliyor. Bunu bir sonraki amiral gemisinde değiştirecek gibi görünen firma, bu detayla şimdilik Galaxy S20 bekleyenleri biraz üzüyor. 2020’de orta seviyede dahi standart haline gelecek ya da aranacak kilit özelliklerden olacak 120 Hz ekranlar, 60 Hz ekranlara oranla çok daha akıcı bir deneyim sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 için başka ne biliyoruz?

Model için henüz başka bilgi yok. Ancak gücünü Snapdragon 865 işlemciden almasına ve yerleşik bir S pen taşımasına kesin gözüyle bakılan telefon, yüksek ihtimalle önümüzdeki yaz aylarında karşımıza çıkarılacak. Modelin Galaxy Note 10’un köşeli yapısını kullanması ve çerçevesiz yapıyı bir adım daha öteye taşıması bekleniyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video