reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy note 20
Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra’da QR kod nasıl taranır?

Koronavirüsle birlikte artık restoranlarda da kullanmaya başladığımız QR kod teknolojisi pek çok telefonda karşımıza çıkıyor. Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra modellerinde de QR kod özelliği bulunuyor.

Bu özelliğin kullanılabilmesi için Samsung Galaxy Note 20 ailesinde QR kod özelliğinin açık olması gerekiyor. Bu özelliğin açık olup olmadığını kamera uygulamasındaki ayarlar kısmından bakabilirsiniz. QR kodlarını tarama özelliği aktif olduktan sonra kamera uygulaması üzerinden QR kodları hızlıca taratılabiliyor. QR kod taratıldıktan sonra ilgili linke yönlendirme yapılıyor. Bu işlem Galaxy Note 20 ailesi dışında diğer Galaxy modelleri için de geçerli olduğunu söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Ultra performansıyla zirveye oynuyor

Telefon gücünü Exynos 990 işlemcisinden ve 12 GB RAM’den alıyor. Yeni Galaxy modelinde 120 Hz 6,9 inç Dinamik AMOLED ekran bulunuyor. Telefonun arkasında 108 megapiksel, 12 megapiksel geniş açı ve 12 megapiksel telefoto kamera bulunuyor. Telefon 5 kat optik yakınlaştırmaya ve 50 kat dijital yakınlaştırmaya imkan tanıyor. 12 GB RAM’e 256 GB dahili hafızanın eşlik ettiği (microSD var) model, önünde ise otomatik netleme destekli 10 megapiksel F2.2 selfie kamerası taşıyor. Telefondaki pil kapasitesi ise 4.500 mAh. Sunduğu tasarımı ve performansla dikkat çeken telefonla ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir modeli böyle üretiliyor!