reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9 Android Pie

Samsung Galaxy Note 9 kullanıcılarına üzücü Android Pie haberi

Android Pie güncellemesi bekleyen Samsung Galaxy Note 9 kullanıcılarına kötü bir haberimiz var. Güncelleme için herkesin biraz daha beklemesi gerekiyor.

Kısa süre önce karşınıza Samsung Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesine Türkiye’de 15 Ocak 2019 tarihinde geçecek haberiyle çıkmıştık. Bu bilgi direkt olarak şirketin “Güncelmiyiz” isimli resmi internet sitesinden geliyordu. Ancak bu site sessiz sedasız güncellendi ve Samsung Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi 1 Şubat tarihine atıldı. Bu gecikmenin neden olduğu elbette bilinmiyor ancak artık güncelleme için ay sonunun beklenmesi gerekiyor. Beklenen diğer modellerin güncelleme tarihi ise değiştirilmemiş durumda. Buna göre Samsung Galaxy Note 8 Android Pie güncellemesini Türkiye’de 15 Şubat 2019 tarihinde alıyor.  Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri ise Türkiye’de Android Pie güncellemesine yine 15 Şubat 2019 tarihinde geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 9 şu detaylara sahip

Gücünü satıldığı yere göre Exynos 9810 ya da Snapdragon 845‘ten alan telefon, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 512 GB depolama ile geliyor. Arkasında Galaxy S9+ ile birebir aynı çift lensli 12 megapiksel kamera sistemi yer alan Note 9, burada bir geniş bir de zoom lens sunuyor. Modelin önünde ise 8 megapiksel çözünürlükte F1.7 diyaframa ve 1/3.6 inç sensöre sahip bir kamera yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

One UI arayüz yapısı için hazırlanan resmi tanıtım videosu