reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Plus

Samsung Galaxy S10 Plus hakkında dikkat çeken seramik gövde detayı

20 Şubat tarihinde resmi olarak lanse edilecek Galaxy S10 ailesinin öne çıkan modeli Samsung Galaxy S10 Plus, tasarımsal olarak dikkat çekici detaylar kazandı.

Dört farklı modelde oluşan ailenin büyük ihtimalle en çok satılanı Samsung Galaxy S10 Plus, sağlam kaynak Ice Universe’e göre kesin olarak seramik bir arka bölümle geliyor. Daha önce de duyduğumuz bu detay, söylendiği kadarıyla sadece 12 GB RAM + 1 TB’a sahip en üst düzey versiyonda sunulacak. Bu detay biraz üzücü görünürken, seramik sayesinde modelin arkası kolaylıkla çizilmeyecek ve düşmelere oldukça dayanıklı olacak. Ancak normalden biraz daha ağır olacağı söylenen bu versiyon, söylendiği kadarıyla metalik bir parlaklığa sahip olacak. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı versiyonu olacak modelin, 128 GB için 1.130 dolar, 512 GB için 1.390 dolar ve 1 TB içinse tam 1.760 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Yani karşımızda gerçekten oldukça pahalı bir telefon bulunuyor. Biliyorsunuz ailenin en üstünde bir Galaxy S10X modeli yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 Plus nasıl bir performans sunacak?

Geçen gün ortaya çıkan Geekbench sonucu bunun cevabını veriyor. Teste 6 GB RAM ve 7 nm Snapdragon 855 ile giren telefon, tek çekirdekten 3.413 puan, çok çekirdekten ise 10.256 puan alıyor. Son sürümünün biraz daha güçlü olacağı belirtilen Android Pie işletim sistemli modelin, bazı bölgelerde ailenin diğer bireyleri gibi 8 nm Exynos 9820 satılacağı biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın dört arka kameralı modeli