reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ailesinden gelen kötü haberler

Samsung Galaxy S20 ailesi, koronavirüs (COVID-19) salgınından çok kötü etkilenmişe benziyor. Firmadan bu konuda kötü haberler geliyor.

Samsung Galaxy S20 ailesi, firmanın resmi açıklamasına göre Güney Kore’de Galaxy S10 ailesinin aynı dönemde ulaştığı satış rakamlarının ancak yüzde 60’ını yakalayabilmiş durumda. Burada ciddi bir düşüş yaşayan firma, bunu koronavirüs salgınına bağlıyor. Yani suç direkt olarak modellerin kendisinde bulunmuyor. Telefonlar da zaten genel olarak iyi geri dönüşler alıyor. Firmanın diğer modellerinin nasıl sattığı konusunda ise maalesef bir açıklama yok. Ancak onlarda da hatırı sayılır düşüşlerin olduğu düşünülüyor. Samsung ayrıca gelecek dönemde de sektörün kolay şekilde toparlanacağını düşünmüyor. Firma bunu sadece Güney Kore değil genel olarak tüm ülkeler bazında söylüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ailenin en üstünde çok dikkat çeken Samsung Galaxy S20 Ultra yer alıyor

Bu model özellikle kamera konusunda ses getiriyor. Hatırlamak adına telefonun önünde 40 megapiksel çözünürlükte 4K 60 fps video destekli bir selfie kamerası yer alıyor. Arkada ise çok iddialı dörtlü kamera sistemi bizleri karşılıyor. Burada yeni nesil bir sensör üstüne kurulan 108 megapiksel F1.8 geniş açı + 48 megapiksel telefoto F3.6 periskop + 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + ToF kurulumu bir araya geliyor. Galaxy S20 Ultra bu daha önce görmediğimiz boyuttaki modülde yer alan kameralar ile 10x kayıpsız zoom ve inanması güç şekilde tam 100x dijital zoom yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Galaxy S20 Ultra’yı kamerada geçen telefonlar ile tanışın