reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı; işte detaylar

Kısa süre önce gerçekten hiç beklenmedik, oldukça sürpriz oluşturan Samsung Galaxy S20 Tactical Edition modeli tanıtıldı. İşte detayları;

Üç farklı modelden oluşan Galaxy S20 ailesinin en yeni üyesi Samsung Galaxy S20 Tactical Edition, isminden de anlaşılabilecek ve görsellerin açık olarak gösterdiği üzere askeri kullanıma odaklanıyor. Çok zorlu ortamlarda sorunsuz olarak görev yapması için hazırlanan çok özel bir haznesi ile gelen telefon, bu açıdan kolay kolay kullanılmaz hale getirilemeyecek izlenimi oluşturuyor. Teknik özellikleri normal Galaxy S20 ile aynı olan yani gücünü Snapdragon 865 işlemciden alan telefon, gece görüş sistemleriyle açıldığı zaman ekranı kapatan bir “night-vision” moduna da sahip. Birçok uygulamayı tek tuşla açmayı kolaylaştıran ve sessiz moduyla tüm iletişimi saniyeler içerisinde kesebilen Tactical Edition, üçüncü çeyrekte belirli partnerler üzerinden elde edilebilir olacak deniyor. Elbette bu telefonun normal satışı beklenmiyor.

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition dikkat çekiyor ancak Galaxy S20 Ultra üstüne kurulmuyor

Ultra biliyorsunuz özellikle kamera sistemiyle öne çıkıyor. Telefonun önünde 40 megapiksel çözünürlükte 4K 60 fps video destekli bir selfie kamerası yer alıyor. Arkada ise çok iddialı dörtlü kamera sistemi bizleri karşılıyor. Burada yeni nesil bir sensör üstüne kurulan 108 megapiksel F1.8 geniş açı + 48 megapiksel telefoto F3.6 periskop + 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + ToF kurulumu bir araya geliyor. Galaxy S20 Ultra bu daha önce görmediğimiz boyuttaki modülde yer alan kameralar ile 10x kayıpsız zoom ve inanması güç şekilde tam 100x dijital zoom yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir elektrikli motosiklet modeli

İLGİLİ HABERLER