reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S22 serisi tasarımda fark yaratmayacak

Samsung Galaxy S22 serisi için bilgiler gelmeyi sürdürüyor. Bu sefer ailenin tasarımına yönelik bir paylaşım yapılmış durumda.

Samsung Galaxy S22 serisi halen bilmeyenler için tam olarak Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra modellerinden oluşuyor.

İşte bu modeller Samsung’a yönelik sağlam bir kaynağa göre yerlerini alacakları Samsung Galaxy S21 serisinden çok da farklı olmayacaklar. Buna göre telefonların selfie kamerası bir ekran deliğinde yer alıyor. Aynı zamanda arka kamera modülü de Galaxy S21’lerle benzer çizgide hazırlanıyor.

Galaxy S22’ler için daha önce ekran altı kamera iddiası gündeme atılmış ancak bu yalanlanmıştı. Artık yeni seri için ekran altı kamera tamamen rafa kalkmış durumda. Samsung bu teknolojiyi ilk olarak Galaxy Z Fold3’te kullandı ve önümüzdeki dönem için de sadece Galaxy Z serisine özel bırakacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S22 serisi için en son şunlar gündem olmuştu

Bu aile için daha önce 2022 Ocak ayında resmi olarak lanse edilecek denilmişti. Şimdi ise telefonların 2021’in sonunda lanse edilebileceği konuşuluyor. Bu haber yüzde 100 kesin değil ancak firmanın Galaxy S serisi için böyle bir planı bulunuyor olabilir.

Samsung, olası bir erken tanıtım ile iPhone 13’ler ile olan rekabet özelinde öne çıkmak gibi bir plan içerisinde gibi görünüyor ve bu da dikkat çekici görünüyor. Samsung bu sefer geç kalmak istemiyor olabilir yorumları yapılıyor.

Aile hatırlarsınız en son bir işlemci haberi ile gündeme gelmişti. Buna göre telefonlar Türkiye’nin de olduğu Avrupa ülkelerine AMD GPU’ya sahip Exynos 2200 ile getirilecek.

Diğer birçok pazarda ise telefon Snapdragon 898 ile satılacak. Söylendiği kadarıyla firma modeli her pazarda Exynos 2200 satamıyor çünkü bunu karşılayacak kadar işlemci üretemiyor. Bu açıdan yardıma Snapdragon 898 koşuyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti