reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 için Wear OS kesinleşti, yeni detaylar çıktı

Samsung Galaxy Watch 4 için yeni bilgiler gelmiş durumda. Saat için artık Wear OS işletim sistemi yüzde 100 yakın kesin durumda.

Samsung Galaxy Watch 4 ve aynı zamanda beraber gelecek gibi görünen Galaxy Watch Active 4, en son kan şekeri ölçümü yapamayacak haberiyle gündemde gelmişti.

Yeni akıllı saatlerini Tizen değil yukarıda da dediğimiz gibi Google’ın WearOS işletim sistemi üzerine kuracak Samsung, burada One UI arayüzünü kullanacak.

Yani firma WearOS’un kendi arayüzünü değil telefonlarındaki gibi One UI arayüzü kullanacak. Bunun nasıl olacağını ise yüksek ihtimalle lansman öncesinde yapılacak sızıntılar ile göreceğiz.

Tasarımsal olarak Galaxy Watch 3 serisiyle çok farklı olması beklenmeyen akıllı saatler, “walkie talkie” özelliğine de sahip olacak. Bu sayede kişiler Galaxy Watch 4 kullanan diğer arkadaşlarına hızlı sesli mesaj atabilecek.

Henüz ne zaman tanıtılacağı belli olmayan Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4, resmi olarak Galaxy Z Fold’lar ile beraber gelebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 4 için başka neler biliyoruz?

Yuvarlak yapılı modellerden Galaxy Watch 4, 42 mm ve 46 mm gövde boyutlarına sahip olacak.

Galaxy Watch Active 4 ise 40 mm ve 42 mm boyutlarda alınabilecek. Modeller için sürpriz olmayacağı üzere LTE’li sürümler de sunulacak.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın