reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 serisine depolama takviyesi

Samsung Galaxy Watch 4 modellerinin tanıtımı için geri sayım başladı. 11 Ağustos’ta düzenlenecek Galaxy Z Fold 3 etkinliğinde lanse edilmesini beklediğimiz saatle ilgili yeni bir dedikodu ortaya çıktı.

Gelen son bilgilere göre Galaxy Watch 4’te depolama kapasitesi artacak. Daha önceki modellerde 4 GB veya 8 GB hafıza yer alırken yeni modelde 16 GB depolama kapasitesinin kullanılacağı söyleniyor. Depolama kapasitesinin artmasıyla kullanıcıların saate diledikleri uygulamaları ve müzikleri rahatlıkla yükleyebileceği belirtiliyor. Bilindiği üzere yeni akıllı saat modelinde Google’ın WearOS işletim sistemini baz alan One UI Watch işletim sistemi yer alacak. Samsung bu işletim sistemini geçtiğimiz ayın sonlarına doğru tanıtmıştı. Google ve Samsung ortaklığında geliştirilen işletim sistemi yapılan açıklamaya göre Galaxy Watch akıllı saatler ve Galaxy akıllı telefonların sunduğu deneyimler arasında daha iyi bir bağlantı kurulabilmesini sağlamak üzere tasarlanmış.

Yeni arayüzle performans da iyileşmiş durumda. Yeni işletim sistemi Galaxy Watch ile Android işletim sistemli akıllı telefonlar arasında daha kusursuz bir deneyim sunmayı ve erişilebilen uygulama sayısını artırmayı hedefliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 4 hangi özelliklere destek verecek?

Galaxy Watch 4 ailesinin 5 nm’lik Exynos W920 işlemcisinden güç alacağı söyleniyor. Geliştirilen yeni işlemci sayesinde yeni saatlerin daha güçlü performans sergileyeceği ifade ediliyor. Yeni modellerle ilgili detayların 11 Ağustos’ta resmiyete kavuşması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’yı parçalarına ayıran resmi video