reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 5 , Samsung Galaxy Z Flip 5

Samsung, katlanabilir telefonlar için 2021 karnesini paylaştı

Samsung, yeni katlanabilir telefon modelleri öncesinde alandaki 2021 rakamlarını paylaştı. Firma 10 milyonu gördüğünü belirtiyor.

Samsung, yaptığı resmî açıklama ile 2021 yılında 10 milyon adet Galaxy Z serisi katlanabilir telefon sevkiyatı yaptığını açıkladı. Bu direkt olarak satışa da işaret eden rakam, genel olarak iyi bulundu. Firma 10 milyonu spesifik olarak modellere ayırmadı ancak kesin şekilde bu rakamın büyük bölümünü Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 oluşturuyor. Peki en çok hangi model satıyor? Samsung’a göre 2021’deki satışların yüzde 70 kadarını Galaxy Z Flip modelleri oluşturuyor. Galaxy Z Fold modelleri açık olarak geride kalıyor. Bunun arkasında hem Galaxy Z Fold modellerinin daha pahalı hem de büyük olması yer alıyor.

Samsung’un yeni katlanabilir telefonları ise yakında geliyor. 2022 yılının ana Samsung Galaxy Unpacked etkinliği 10 Ağustos tarihinde yapılacak. “Hayatı İkiye Katla” mottolu etkinlik için Samsung Türkiye şunları aktarıyor: “Samsung olarak, inovasyonun sadece radikal fikirler üretmenin değil, günlük hayatlarımızı daha iyi yönde dönüştürecek yeni deneyimlerin kapılarını aralamanın bir yolu olduğuna inanıyoruz. 

İşte bu yüzden hayata anlam katan inovasyonların tümü, aslında büyük değişimlerin bir başlangıcı… 10 Ağustos tarihinde, büyük bir değişime yakından tanıklık etmek ve sınırları nasıl zorladığımızı sizlere göstermek için büyük bir heyecan duyuyoruz. Tüm dünya ile aynı anda canlı yayınlanacak “Galaxy Unpacked: Hayatı İkiye Katla” etkinliğimizde sizi de bu heyecan verici dönüşüme şahit olmaya davet ediyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peki 10 Ağustos Çarşamba günü saat 16:00’da YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak etkinlikte tam olarak neler gelecek? Tekrar üzerinden geçmek adına firma etkinlikte en son sızıntıları burada olan Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 katlanabilir telefon modellerini tanıtacak.

Etkinlikte ayrıca en son sızıntıları burada olan Galaxy Watch5 akıllı saat modelleri lanse edilecek. Etkinlikten bunlara ek olarak en son sızıntıları burada olan Galaxy Buds Pro2 kablosuz kulaklık modeli de karşımıza çıkarılacak. Bu ürünlerin hepsi çıktıktan hemen sonra Türkiye’de de elde edilebilecek. Türkiye fiyatları etkinlikten hemen sonra belli olacak.

İlginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle