reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Asus ROG Phone

ZTE

ZTE Nubia Red Magic

Samsung

Xiaomi BlackShark

Samsung

Razer Phone

Samsung, “oyun odaklı ilk akıllı telefon” modeliyle gündemde

Samsung, dünden bu yana sürekli olarak oyun odaklı ilk akıllı telefon modeliyle gündeme geliyor. Sağlam bazı kaynaklar model için heyecanı artırıyor.

Advertisement

Dün bir kaynaktan ilk Samsung katlanabilir akıllı telefonun Galaxy X olarak isimlendirilmeyeceğini duymuştuk. Firmanın “Galaxy X” ismini oyun odaklı ilk akıllı telefonuna bıraktığını belirten kaynak, yeni bilgilere göre bu konuda haklı görünüyor. Bazı sağlam diğer isimlere göre Samsung gerçekten bir “oyun telefonu” geliştiriyor. Bu model ile Razer Phone, Asus ROG Phone, Xiaomi BlackShark ve ZTE Nubia Red Magic karşısına çıkacak Samsung, çıkışı 2019’da yapabilir deniyor. Gerçekten heyecan yaratan modelin, tasarım, aksesuar ve donanımsal açıdan en iyisini sunması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyun odaklı Samsung akıllı telefonun rakiplerine bakarsak

Burada karşımıza ilk olarak alanı da başlatan Razer Phone çıkıyor. Bu alanı başlatan telefon, özellikle ekranıyla halen çok iyi bir seçenek ortaya koyuyor. Alanda Çin merkezli devi isim Xiaomi, “Black Shark” ile yer alıyor. Gerçekten dikkat çeken özelliklere sahip bu modele ek olarak bir de Asus ROG Phone bulunuyor. Alanın en yeni modellerinden olan telefon, dünyanın en güçlü Snapdragon 845 işlemcisiyle fark yaratıyor. Pazarda yer alan bir diğer oyuncu ise ZTE’nin arkasında yer aldığı Nubia Red Magic. Özellikle tasarımıyla fark yaratan model, dikkat çekmeyi başarıyor. İşte bu rakiplerin karşısına çıkacak Samsung, gerçekten güçlü bir rekabete hazırlanıyor.

İlgili Video

Alanın en güçlüsü Asus ROG Phone