reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung TV’lere dikkat çekici Apple özellikleri

Samsung , 2019 model tüm Samsung Akıllı TV’ler ve 2018’de piyasaya çıkan bazı TV modellerinde yazılım güncellemesiyle birlikte AirPlay 2 desteğini sundu. Samsung müşterileri şimdi Samsung Akıllı TV’leri ile Apple TV kanallarının, iTunes film ve TV programlarının tadını çıkarabiliyor. AirPlay 2 desteği ve Apple TV uygulaması haziran ayında Samsung TV’lere geliyor.

“Son on yıl içinde Akıllı TV platformumuzla tüketicilere en geniş içerik seçeneğini sunma konusunda öncülük ediyoruz.” diyen Samsung Electronics Görsel Ekran İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Won-Jin Lee, sözlerini şöyle sürdürdü: “Apple TV uygulamasını bir Akıllı TV platformuna entegre eden ilk TV üreticisi olarak, müşterilerimize olağanüstü bir değerle birlikte günümüzün en geniş ekranlarında Apple TV uygulaması deneyimini sunuyoruz.”

Samsung’un Akıllı TV platformuna tam olarak entegre edilen Apple TV uygulamasına ekrandaki simgeyi seçip erişebilecek olan kullanıcılar, iTunes’ta satın aldıkları tüm film ve TV programlarını izleyebiliyor, 100.000’den fazla iTunes film ve programına göz atabiliyor, yüksek görüntü kalitesine sahip 4K HDR biçiminde olanlar da dahil olmak üzere içerik satın alabiliyor veya kiralayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung TV kullanıcıları Apple özelliklerine kavuşuyor

Dünyanın her yerinden kullanıcılar Apple TV uygulamasındaki Apple TV kanallarına da abone olabiliyor. Yalnızca istedikleri kanallar için ödeme yapan kullanıcılar içerikleri uygulama üzerinden arzu ettikleri zamanda izleyebiliyor. Akıllı TV kullanıcıları, önümüzdeki sonbaharda aynı modellere gelecek güncelleme sayesinde Apple TV üzerinden Apple’ın orijinal video abonelik hizmeti olan Apple TV+’a da erişebilecek. AirPlay 2 özellikli Akıllı TV’ler ile müşteriler; iPhone, iPad veya Mac’lerindeki video ve içerikleri zahmetsizce Akıllı TV’lerinde oynatabiliyor.

İlginizi çekebilir

Galaxy Fold’un tanıtım videosu