reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Caddy

Sandalye ve çadırları hazırlama vakti; Volkswagen Caddy için macerayı yeni boyuta taşıyacak versiyon

Geçtiğimiz nesillerde Beach adıyla kullanıcılara sunulan kamp ve macera odaklı versiyon, yeni nesil Volkswagen Caddy ile birlikte Mini-Camper olarak geliyor.

Geride bıraktığımız şubat ayında düzenlenen etkinlikle birlikte karşımıza çıkarılan yeni nesil Volkswagen Caddy, uzun süredir devam eden geleneksel çizgilerini nispeten daha modern dünyaya taşıdı. Tasarım dinamiklerindeki iyileştirmelerle artık kendisine yeni bir kullanıcı kitlesi yakalama fırsatını da yakalayan Caddy için meraklılarını çok daha ilgi çekici bir versiyon bekliyor. Aslında bu konsept araca ilk defa getirilecek gibi bir durum da söz konusu değil. Volkswagen’in 2005’ten beri “Beach” adıyla sunduğu maceracı versiyon, yeni nesille birlikte Mini-Camper adıyla pazara sunulacak. Eylül ayının başında tanıtımınını gerçekleştirileceği açıklanan aracın doğa ve kamp meraklıları için beraberinde kendine has donanımlar getireceğini biliyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Caddy Mini-Camper cephesinden ilk detaylar

Modelle ilgili resmi kaynaklardan paylaşılan detaylarda, adının da getirisi olacak donanımlar ön plana çıkarılıyor. Buna göre paketle birlikte kullanıcılar, doğada birkaç gece için gerekli tüm ekipmanlara sahip olacak. Yaklaşık 2 metrelik uzun yatak, panorama cam tavan, kamp sandalyeleri ve masa gibi parçalar da diye paket kapsamında kullanıcıları bekliyor. Elektronik destek kısmında da Uzun Seyahat Yardımı, Römork Yardımı ve Arka Trafik Uyarısı gibi parçalar diğerlerinin arasına dahil edilecek. Caddy Mini-Camper’ın kaputunun altında ise dizel motorun 75 ve 120 PS, benzinlinin ise 116 PS gibi farklı güç seçeneği sunan versiyonları olacak.

İlginizi çekebilir

Bataryanız ona emanet; Volkswagen mobil şarj robotuyla tanışın