reklamı kapat

POPÜLER

Siyah beyaz fotoğraf renklendirme uygulaması

Siyah-beyaz nostaljik fotoğrafları renklendiren uygulama [Dene]

Siyah beyaz fotoğraf renklendirme uygulaması Colorize, yapay zeka desteğiyle nostaljik bir deneyimin kapılarını aralıyor.

Siyah beyaz fotoğraf renklendirme konusunda internette sık sık başarılı çalışmalar görüyoruz. Ancak ailenizin nostaljik fotoğraflarını renklendirmek için ileri düzeyde Photoshop bilmenize gerek yok. Photomyne tarafından geliştirilen uygulama Colorize bunu sizin için otomatik olarak yapıyor. Tek yapmanız gereken uygulamaya fotoğrafı yüklemek. Gerisini saniyeler içinde uygulama kendisi hallediyor. Bazen beyaz bölgelerde küçük hatalar olsa da uygulama başarılı bir şekilde fotoğrafı renkli hale getirebiliyor. Fotoğrafı doğrudan uygulama aracılığıyla da çekebilirsiniz. Bunun için kamera izinlerini açmanız gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Siyah beyaz fotoğraf renklendirme uygulamasıyla nostalji

Renklendirme uygulaması ne yazık ki şimdilik sadece iOS cihazlar için sunuluyor. Ücretsiz indirilebilen uygulamanın ücretli versiyonu da bulunuyor. Android kullanıcıları içinse önümüzdeki dönemlerde uygulamanın Play Store’da yer alması bekleniyor. Ancak Android kullanıcıları için tarayıcı tabanlı bir alternatif mevcut. Yine Photomyne tarafından uygulamanın tanıtımı için hazırlanan internet sitesi üzerinden fotoğraflarınızı renklendirebilirsiniz. Buradan ulaşabileceğiniz sitede “Upload Photo” kısmına tıkladıktan sonra bilgisayarınıza kaydettiğiniz siyah-beyaz fotoğrafı sisteme yükleyebiliyorsunuz. Fotoğrafı sisteme attıktan sonra “Colorize Photo” seçeneğini seçip, saniyeler içinde renkli haline dönüştürmek mümkün. Daha sonra “Save Photo” diyerek fotoğrafı bilgisayarınıza kaydedebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulamanın çalışma dinamiklerine haberin üzerindeki videodan ulaşabilirsiniz. Haberin devamında ise iOS kullanıcıları için indirme bağlantısı yer alıyor.