reklamı kapat

POPÜLER

2022 Ford Ranger

Sonunda tanıtıldı; karşınızda önemli detaylarıyla 2022 Ford Ranger

Arazinin tozunu attırmak için hazırlanan 2022 Ford Ranger için resmi tanıtım sonunda yapıldı. Aracın detaylarına gelin birlikte bakalım;

Uzun zamandır gündemde olan parça parça bilgiler ve fotoğraflar ile gündemde tutulan 2022 Ford Ranger, Amerikalı aileden gelen çizgilerle daha güçlü ve modern bir yüze sahip. C formlu LED gündüz farlarıyla yerini aldığı modelden aşırı olmasa da daha modern ve farklı görünmeyi bilen araç, Ford’un Avustralya operasyonu tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş.

Volkswagen ile gerçekleştirilen ortaklık sonrasında altyapı dinamiklerini Amarok ile paylaşacak olan ve artık daha büyük bir pickup olan yeni Ranger’ın içerisinde, iki farklı ekranın kullanıldığı çok da sürpriz olmayan modern bir kokpit bizleri karşılıyor.

Firmanın yeni nesil birçok akıllı teknolojisine ev sahipliği yapan 2022 Ford Ranger için, her pazara götürülmeyecek dört farklı motor seçeneği sunuluyor. Araç yeni geliştirilen 3.0 litre V6 turbo dizel, 2.0 litre dört silindir tek turbo dizel, 2.0 litre dört silindir çift turbo dizel ya da 2.3 litre EcoBoost dört silindir benzinli ünite ile tercih edilebilecek.

6 ileri manuel, 6 ileri otomatik veya 10 ileri otomatik şanzıman seçenekleri sunulacak ve bunlar yine satışın yapılacağı her pazara götürülmeyecek olan yeni nesil Ford Ranger, elbette istenirse 4×4 aktarma ile tercih edilebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2022 Ford Ranger dikkat çekmeyi başardı

Şase üzerinde yapılan geliştirmeler ile hem sürüş konforu hem de yaklaşma açısı artırılan 2022 Ford Ranger, önümüzdeki yıl Tayland ve Güney Afrika merkezli olarak üretime alınacak. Araç için henüz fiyatlar açıklanmıyor ve model için şimdilik XLT, Sport ile Wildtrak sürümleri görücüye çıkarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi