reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 hakkında detaylar ortaya çıktı

Piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan birisi olan Sony WH-1000XM3 çok yakında Sony WH-1000XM4 modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Justplayinghard isimli bir Twitter kullanıcısı yeni modelde yer alacak bir özelliği paylaştı. Gelen bilgiler gerçeğe dönüşürse Sony WH-1000XM4, iki cihazla aynı anda eşleşebilecek. Mevcut modelde kulaklığı farklı cihazda kullanmak istediğinizde yeniden bağlanmanız gerekiyor. M4 ayrıca, kulaklıkların sesleri algılamasına ve ortam sesini ayarlamasına olanak tanıyan “Akıllı Konuşma” isimli bir özelliği de kullanıcılara sunacağı dile getiriliyor. Kullanıcıların bu özellik sayesinde kulaklıklarını çıkarmadan konuşmaları duyabilecekleri ifade ediliyor. XM3 modelinde  ortam sesinin duyulmasını sağlayan ortam sesi modu özelliğinin yer aldığını hatırlatalım. Paylaşılan fotoğrafa bakıldığında tasarımıyla bir önceki modelle büyük benzerlik sergileyen Sony WH-1000XM4 modelinin daha uzun pil ömrü sunması bekleniyor. Tam dolu pille 40 saate varan bir kullanım imkanı sunacağı iddia edilen kulaklığın ses performansında da iyileştirmelerle geleceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-1000XM4 ne zaman satışa sunulacak?

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Federal İletişim Komisyonu’nda gün ışığına çıkan kulaklığın ne zaman satışa sunulacağı ise net olarak bilinmese de yaz aylarında satışa sunulma ihtimali kuvvetle muhtemel. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz yeni model hakkında yeni detaylar gelmesi durumunda sizlerle paylaşacağız. Siz Sony’nin yeni modeli hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.