reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home oyuncaklarındaki MJ detayı

Avengers Endgame sonrasında izleyici karşısına çıkacak Spider-Man Far From Home filminin oyuncakları gün yüzüne çıktı. Bu oyuncaklardaki MJ detayı ise dikkatlerden kaçmıyor.

Bildiğiniz gibi Marvel filmlerinin altın kuralı gizlilik. Gelecekte izleyici karşısına çıkacak yapımlara dair detaylar büyük bir özenle gizli tutuluyor. Seyircilerin sinemadayken sürpriz yaşamasına önem veriliyor. Fakat bu gizliliği ihlal eden klasik bir durum var, o da filmler için hazırlanan oyuncak ve figürler. Oyuncak sızıntısıyla bazı belaya giren son yapım ise Spider-Man Far From Home oldu.

Kendine özel figürleriyle tanınan Funko, Spider-Man Far From Home için hazırlanan oyuncakları gün yüzüne çıkarttı. Bu paylaşımda en fazla dikkat çeken ise Zendaya’nın hayat verdiği MJ karakteri oldu. Michelle’in figürüne yakından baktığımızda elinde bir silah olduğunu fark ediyoruz. Üstelik bu silah Avengers kahramanlarının kullanacağı ve SHIELD’ın geliştireceği türden bir teknolojik bir silah değil. Onun elinde orta çağda kullanılan çivili gürzden görüyoruz. Açıkçası bu silahı nasıl ele geçirdiği ve neden kullandığını tahmin etmek henüz mümkün değil. Fakat görünen o ki Michelle’in filmdeki rolü beklediğimizden çok daha büyük olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Jon Watts’ı üstlendiği Spider-Man Far From Home filmi 5 Temmuz 2019’da vizyonda olacak. Ocak ayında paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girşinde bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Spider Man Far From Home ilk fragman