reklamı kapat

POPÜLER

Spotify nihayet Türkiye’de

Daha birkaç gün önce sitemiz üzerinden sizlere Spotify’ın Türkiye’ye geleceğinden bahsetmiştik. Uzun zamandır Türkiye’deki çalışmalarını sürdüren Spotify, oldukça kısa bir sürede müzik servisini Türkiye’de kullanıma sundu. Spotfiy, çevrim içi ve çevrimdışı müzik dinlemenize olanak tanıyan dünyanın en popüler müzik servislerinden biri.

Ücretsiz versiyonunda reklamlar eşliğinde şarkılar tamamen ücretsiz sunuluyor. Şarkıların sonlarında veya iki şarkı arasında reklam dinlemeyi tercih etmiyorsanız Spotify’ın ayda 4,99 TL’ye sunulan Unlimited paketini öneriyoruz. Eğer şarkılarınızı dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayarın haricinde akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden de dinlemek istiyorsanız Premium paketi tercih etmelisiniz. Tüm cihazlarınızda müzik dinlemek için ayda 9,99 TL’yi gözden çıkarmalısınız.

Kendi çalma listelerinizden kişisel koleksiyon oluşturmanıza veya sevdiğiniz bir çalma listesini koleksiyonunuza eklemenize imkan tanıyan serviste takip ettiğiniz arkadaşlarınızın veya sanatçıların müzik koleksiyonlarına da bakarak yeni müzikler keşfetmeniz mümkün. Radyo özelliği ile dilediğiniz şarkı veya şarkıcıyı belirledikten sonra o tarzda sizlere şarkı veya şarkıcı belirleyen Spotify’ın iOS uygulamasını buradan Android uygulamasını ise buradan indirebilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Spotify nihayet Türkiye’de” için 3 cevap

  1. schizophrenia dedi ki:

    arşivdeki flac vb. kayıpsız dosyaları çalamıyor ve yüksek kaliteli aktarma için premium üyelik şartı var yine de spotify bence alanındaki en iyi çevrimiçi çözüm. 7 yıl gecikmeyle de olsa takla atmadan kullanabilecek olmak güzel.

  2. ptbllptbll dedi ki:

    müziklerinizi cevrim dışı kaydederek cevrim dışı dinlemede yapabilirsiniz.

  3. schizophrenia dedi ki:

    evet, spotify ile çevrimdışı müzik dinlemek olası, benim yakındığım asıl nokta q9{ogg vorbis 320kpbs} aktarım kalitesinin sadece premium abonelere sunulması.