reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad

Suicide Squad yönetmeninin Marvel pişmanlığı

İlk Suicide Squad filminin yönetmenliğini üstlenen David Ayer galada sarf ettiği Marvel sözlerinden pişman görünüyor. Üstelik bu pişmanlığını Stan Lee ile de paylaşamış gibi görünüyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Suicide Squad, DC hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıran bir proje olmuştu. Fragmanlarıyla büyük beklenti yaratmasına rağmen filmin vizyona giren versiyonu hayal kırıklığına dönüşmüştü. Eleştiri yağmuru başlamadan önce filmin yönetmeni David Ayer galada “Fuck Marvel” diye bağırmıştı. Yönetmenin bu sözleri hem basında geniş yer buldu, hem de hayranlar tarafından çok eleştirilmişti. Sonrasında filmin eleştirileri David Ayer’i zor duruma soktu. Yönetmen de yeni bir DC projesi yönetmemeyi tercih etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suicide Squad yönetmenden önemli itiraf

Aradan geçen zamanın ardından Twitter’daki bir kullanıcı David Ayer‘e “Fuck Marvel” diye bağırdığı dönemi hatırlattı. James Gunn’ın tweetini paylaşan David Ayer’e “Komik çünkü basın turunda sen de ‘Fuck Marvel’ diye bağırmıştın.” denildi. Yönetmen de bu sözlere “Evet hemen bundan çok pişmanlık duydum. Hareketim için özür diledim ve Stan Lee ile aramamızda güzel bir konuşma yaşandı. Bundan başka ne yapabilirim? Günahlar elbet affedilir.” diyerek cevap verdi.

Suicide Squad yönetmeninin bu açıklaması sayesinde zamanında yaşananlardan büyük pişmanlık duyduğu netlik kazanmış oldu. Marvel ve DC hayranları arasındaki rekabet zaten asla bitmiyor. Bu rekabeti biraz daha körüklemeye gerek olmadığını düşünüyoruz. Bu konuda en büyük görev oyunculara, yönetmenlere ve senaristlere düşüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı