reklamı kapat

POPÜLER

Suzuki Carry

Suzuki Carry ile ilgili tüm bildiklerinizi unutturacak modifikasyon

Hindistan’da gerçekleşen bir televizyon programı için özel olarak geliştirilen Suzuki Carry projesi, tüm meraklıların ilgisini çekecek niteliklerde.

Özellikle pickup modellerinin merkezinde karşımıza çıkan “kıyamet günü” felsefeli tasarımlar, dev lastikleri ve gövde modifikasyonlarıyla zihinlerimizde yer tutuyor. Mercedes X-Class‘ın da çokça maruz kaldığı bu değişim, Hindistan’da gerçekleşen bir televizyon programı için aklımıza gelmeyecek bir ismi karşımıza çıkarttı. Holy Shift Garage tarafından yerel bir TV şovunun parçası olarak inşa edilen Suzuki Carry projesi, bu küçük modeli daha önce görmediğimiz bir standarta çıkartıyor. Gövdeye eklenen koruma demirleri, ışıklandırma grupları ve devasa lastiklerin bir araya gelmesiyle inanılmaz bir araç şeklini alan Carry, meraklıları için bir ilham kaynağı olabilir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suzuki Carry projesinden satır başları

Proje kapsamında değiştirilen şeyin sadece görünen parçalar üzerinde olmadığını söyleyebiliriz. Fabrika çıkışında araçla birlikte gelen 1.0 litrelik dört silindirli motorla birlikte, şanzıman, diferansiyel kilidi ve süspansiyon gibi temel dinamiklerin geniş bir şekilde elden geçirildiğini görüyoruz. Carry’nin akslarında da eklenen ağırlık ve artırılan limit artışları gereği revizyonlar yapıldığını da belirtmeden geçmeyelim. Maxxis Trepador off-road lastiklerinin eklenmesi için çamurluk kısımlarının da rötuşlara maruz kaldığı projede, kullanılan boya rengi tercihinin de bir o kadar etkileyici olduğunu görüyoruz. Projenin yer aldığı programın videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Jimny tanıtımı