reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 3 XL
Google Pixel 3 XL

Tanıtıma sayılı saatler kala Google Pixel 3 XL satışta

Google’ın yeni akıllı telefonlarının tanıtımına az bir süre kala telefon resmen gün ışığına çıktı. Hong Kong’da bir mağaza Google Pixel 3 XL’i 2.030 dolardan satışa sundu.

Ünlü teknoloji sayfası Endagdet, Hong Kong mobil mağazası WahPhone Digital’den Google Pixel 3 XL‘i ödünç aldı ve telefonun özelliklerini ortaya çıkardı. Telefonun kutu içeriğinden USB-C kulaklık, USB-C-3.5 mm kulaklık girişi ve 18W USB-C güç adaptörü çıkıyor. Kutuya bakıldığında telefonun teknik özellikleri ne yazık ki yer almıyor. 6,3 inç ekran, 128 GB dahili hafıza, Snapdragon 845 işlemci ve 4 GB RAM telefonda yer alan özellikler arasında. 2.960 x 1.440 piksel çözünürlükü ekranın tercih edildiği Google Pixel 3 XL Android 9.0 yüklü geliyor. 12,2 megapiksel arka kameraya 8 megapiksel ön kameranın eşlik ettiği Google Pixel 3 XL, saniyede 30 kare 4K video kaydına destek veriyor. Selfie kameranın 1080p video kaydedebileceğini söyleyelim. Parmak izi sensörünün de olacağı belirtilen telefonun bağlantı noktaları arasında Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac ve Bluetooth 5.0 ve NFC de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Pixel 3 XL’nin resmi satış fiyatı belli oldu mu?

Google Pixel 3 XL ile ilgili tüm detaylar 9 Ekim’de New York’ta gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak. Telefonun resmi satış fiyatı ise salı günü açığa çıkacak. Telefonla ilgili tüm detayları sizlere aktaracağız, takipte kalın.

İlgili video

Google’ın 20. yıl kutlaması