reklamı kapat

POPÜLER

swich

Tasarım tutkunlarına özel şarj istasyonu Swich

Standartların dışına çıkmak isteyenler için tasarım ve teknolojiyi buluşturan geliştiriciler “farklı” olarak nitelendirilebilecek ürünlerle dikkat çekiyor. Kickstarter’ın her geçen gün önem kazandığı dönemlerde tasarımınızı kabul ettirmek çok kolay değil. Sloven firma Lutman Design dikkat çekici çalışmasıyla Kickstarter üyelerini ikna etmeyi başarmış gibi görünüyor. Hem de çok bilindik bir proje ile.

swich
Bir süredir ülkemizde de kullanılan kablosuz şarj teknolojisini daha şık bir hale getiren ekip, Swich ismini verdikleri ürünleriyle ihtiyaçları olan fonu kısa bir sürede topladı. Qi tabanlı kablosuz şarj ünitesi ev veya ofis ortamında daha serbest bir çalışma alanı oluştururken, şık gövdesiyle de dekorasyonunuza çabucak adapte oluyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile sunulan Swich, iki seramik bölmeyi, ceviz ağacından yapılmış bir parça ile tutturuyor. Telefon veya tabletinizi yerleştireceğiniz dikdörtgen bölme, micro vakumlar sayesinde mobil cihazınızı kolayca gövdeye tutturuyor.

swich
180 derece dönebilen cihaz bölmesi Swich’i kullanıcı dostu bir ürün haline getiriyor. Yatay ve dikey olarak telefonunuzu şarj ünitesi üzerinde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. 12 cm boyutundaki stant 45 derece açıyla duruyor. Qi tabanlı tüm telefonlarda uyumlu olan Swich, geniş bir kullanım alanı sunuyor. Swich için hala fon bağışında bulunabilir ve Kickstarter sayfasından ürünün siparişini verebilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR