reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon 2. bölüm

The Walking Dead 10. sezon 2. bölüm fotoğrafları

The Walking Dead’in ekranlara geri dönmesiyle birlikte macera kaldığı yerde devam ediyor. The Walking Dead 10. sezon 2. bölüm fotoğrafları gelecek hafta yaşanacaklara dair ilk ipuçlarını veriyor.

The Walking Dead’in önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan bölümünün isminin We Are the End of the World olduğunu daha önce sizlerle paylaşmıştık. Yönetmenliğini Greg Nicotero‘nun üstlendiği bölüm bize farklı bir bakış açısı kazandıracak gibi görünüyor. Bunun sebebi ise sezonun ikinci bölümünün gizemli kötülerimiz olan The Whisperers‘a odaklanıyor olması. Geçtiğimiz sezon tanıtılan The Whisperers hakkında öğrenmemiz gereken daha çok fazla detay var. Onların varlığı ileride hikaye açısından çok daha önemli bir hale gelecek. Bu sebeple gelecek hafta Alpha ve Beta karakterlerinin geçmişlerini öğreneceğimiz bir hikaye bizi bekliyor olacak. Sezonun ikinci bölümünde bizleri bolca geriye dönüş sahnesinin (flashback) beklediğini de söyleyebiliriz. Bu geriye dönüşler sayesinde nereden geldiğini çok merak ettiğimiz iki karakter hakkında daha detaylı bilgi edinmemiz mümkün olacak. Bunun yanında AMC kanalı tarafından paylaşılan özete baktığımız zaman Alpha’nın Lydia’ya yardımcı olmaya çalıştığını anlıyoruz. The Whisperers grubunun için de farklı gelişmeler yaşanacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

We Are the End of the World isimli bölüm Amerika’da 13 Ekim Pazar günü ekrana gelecek. Paylaşılan kısa tanıtımı hemen aşağıda, bölüm fotoğraflarını ise haberimizin girişinde yer alan galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 10. sezon 2. bölüm tanıtımı