reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead hayranlarının şaşırtıcı Carol teorisi

The Walking Dead onuncu sezona ara verdi ancak hayranlar enteresan teorilerle karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Son teori Carol ve onun geleceğiyle ilgili ancak aynı zamanda tüm ekibi yakından ilgilendiriyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu teorinin kaynağı Reddit. Realshawnbradley isimli bir kullanıcı Carol’un The Walking Dead’in son kötüsü olacağına inanıyor. Bunun için de oldukça haklı sebepler sunuyor. Carol dizide zaman zaman liderlik için gündeme gelen isimlerden biri. Özellikle Rick Grimes‘ın The Walking Dead dizisinden ayrılmasından sonra liderlik konumuna kimin geçeceği büyük merak konusu. Bu noktada adı anılan karakterlerden biri Carol. Ancak Melissa McBride‘ın canlandırdığı karakter aslında liderlik için çok uygun değil. Bunun nedeni ise her seferinde planlara uymamayı seçen kişi olması. Görevlerde her zaman farklı şeyler yapmayı deneyen, tehlikeli taktikler uygulayan ve şiddeti tercih eden kişi oluyor. Bu da onun iyi bir lider olamayacağını gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead kötüsü olarak Carol

Ancak bu özellikler aynı zamanda iyi bir kötü karakter yaratmanın temelinde yer alıyor. Bu sebepler The Walking Dead’in hayranları dizinin son kötüsünün Carol Peletier olacağını düşünüyor. Herkes alt edildikten sonra ekibimiz rahata ereceğine inandığı anda içlerinde durumdan memnun olmayan kişi Carol olacak ve kahramanlarımız kendilerini yakından tanıyan bir kötüye karşı mücadele vermek zorunda kalacak diye düşünülüyor.

Açıkçası bu oldukça ilginç bir teori. The Walking Dead dizisinin hayranlarına son bir sürpriz yapması açısından tercih edilebilecek bir yol fakat aynı zamanda Carol hayranlarının büyük tepkisini alabilir.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 7. bölüm tanıtım filmi