reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon 6. bölüm

The Walking Dead 10. sezon 6. bölüm tanıtım filmi [Video]

Geçtimiz hafta yaşananlar dolayısıyla izleyicileri şaşırtan The Walking Dead 10. sezon 6. bölüm tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Önümüzdeki hafta enteresan gelişmeler yaşanacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’de heyecan uyandıran gelişmeler yaşanıyor. Jeffrey Dean Morgan‘ın hayat verdiği Negan geçtiğimiz haftalarda kaçmayı başarmıştı. Bu haftaki bölümde eski haline döndüğünü gördüğümüz karakter şimdi The Whisperers saflarına katılacak gibi görünüyor.

The Walking Dead 10. sezon 6. bölüm özeti

Seyredeceğimiz yeni bölümün ismi AMC tarafından Bonds olarak açıklandı. Bölümün yönetmenliğini Dan Liu üstlenirken senaryosu ise Frank Darabont kaleme aldı. Paylaşılan resmi özet sadece iki cümleden oluşuyor. Carol ve Daryl birlikte bir göreve gidiyor. Siddiq ise büyük bir gizemi çözme konusunda sıkıntı yaşıyor. Paylaşılan bölüm tanıtımında da bu özetle paralel ilerleyen sahneler yer alıyor. Carol silahını alıp Daryl ile görevlerine hazırlanırken görülüyor. Sonrasında Daryl’ın “Bana burada ne yaptığımızı söyleyecek misin?” dediğini duyuyoruz. Buradan anlıyoruz ki bu görev fikri Carol’dan çıktı. Daryl ise ne yapacaklarından habersiz. Negan ise tıpkı çizgi romanlardaki gibi The Whisperers ile bir araya geliyor. Onlara katılmak istediğini anlıyoruz çünkü ekip içinde bir fikir ayrılığı söz konusu. Beta, Negan’a güvenemeyeceklerini düşünüyor. Alpha ise “Onu test et” diyor. Carol ve Daryl’ın görevinin The Whisperers’ın peşine düşmek olduğunu anlıyoruz. İkili onlara fazlasıyla yaklaşıyor. Bu süreçte Negan’ın onlara katıldığını fark etmeleri de mümkün görünüyor. Tanıtımın sonunda Eugene‘in birileriyle irtibata geçmeyi başarmasına şahit oluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead’in Bonds isimli bölümü Amerika’da 10 Kasım’da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.