reklamı kapat

POPÜLER

Thor Ragnarok

Thor Ragnarok’un büyük gizemi sızdırıldı [Video]

Farklı havası ve canlı renkleriyle alıştığımızın dışında bir Thor hikayesi olan Thor Ragnarok çok yakında izleyici karşısına çıkacak. Bu süreçte Marvel‘ın tanıtım çalışmaları da hız kazandı. Filmin yıldızlardan oluşan ekibi çeşitli ülkeleri dolaşarak sayısız röportaj gerçekleştiriyor. Bu röportajlardan birinde filmin büyük gizemi ortaya çıktı. Sunucunun defalarca dile getirdiği bu gerçek Chris Hemsworth ve Mark Ruffalo‘ya zor anlar yaşattı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Thor:Ragnarok filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Kısaca durumu özetlemek gerekirse Chris Hemsworth ve Mark Ruffalo, Avustralya‘da ekrana gelen bir televizyon programına katıldı. Burada Thor: Ragnarok‘a dair bir sohbet gerçekleştiriliyordu. Fakat programın sunucusu normalde gizli tutulması gereken önemli bir bilgiyi ağzından kaçırdı. Aslına bakarsanız ağzından kaçırdı demek az kalıyor çünkü sunucu bu detayı tam üç defa üst üste dile getiriyor.

Thor Ragnarok ile bir ilk

Bildiğiniz gibi Marvel, Thor: Ragnarok ile ilk kez kadın bir kötüyü beyaz perdeye taşıyacak. Ünlü oyuncu Cate Blanchett ölüm tanrıçası olarak anılan Hela‘ya hayat veriyor. Şimdiye kadar karaktere dair bildiğimiz detaylar bundan ibaretti. Sunucunun büyük hatasıyla birlikte Hela’nın Thor’un kız kardeşi olduğu anlaşıldı. İzleyicileri şaşırtmak amacıyla gizlenen bu bilgi maalesef filmin vizyona girmesinden önce ortaya çıktı. Bu detayı gizli tutmakla yükümlü olan Chris Hemsworth ve Mark Ruffalo ise soğuk terler döktü.

Haberde bahsi geçen bu anları aşağıda yer alan videoda bulabilirsiniz.

İlgili video

https://youtu.be/Ni5Uc-DdMqk?t=6m21s