reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Türk Telekom GAMEON

Türk Telekom’dan oyun tutkunlarına özel yeni marka: GAMEON

Türk Telekom oyun tutkunlarına hitap edecek yeni markasını duyurdu. GAMEON adı verilen marka kapsamında tutkunlarına özel internet kampanyaları sunulacak.

GAMEON’da aynı zamanda dünyaca ünlü markalarla gerçekleştirilen iş birlikleri de olacak.

Oyun ekosistemindeki kullanıcıların deneyimlerini daha da artırmak üzere tasarlanan GAMEON lansmana özel bir paket de sunuyor. 100 Mbps‘ye kadar yüksek hızlı ve yüksek yükleme kapasiteli fiber internet ve League of Legends oyununa özel Efsane LOL Paketini içeren kampanya kapsamında bir ilke de imza atıldı. League of Legends’a özel fırsatlar sabit internette dünyada ilk kez bir kampanya dahilinde oyun severlere sunuldu. Oyun severler yalnızca GAMEON’a özel LOL kampanyası ile kostüm, deneyim puanı ve para gibi oyun içi özel faydalara sahip olabilecek. Oyunseverler bu kampanya kapsamında, LOL içerisinde kullanabilecekleri tek seferlik 2.000 RP kazanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türk Telekom

Türk Telekom CEO’su GAMEON hakkında açıklamada bulundu

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal “Fiber altyapıyı Türkiye’nin her köşesine taşıyor, ülkemizin dört bir yanını fiber ağlarla örüyoruz. Yatırımlarımıza hız kesmeden devam ederken, zengin bir yelpazede ürün ve hizmetlerimizle kullanıcılarımıza ulaşıyor, onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Son dönemde özellikle oyun ekosisteminde yaşanan gelişmelerin ışığında, bu alandaki kullanıcıların deneyimlerini genişletecek bir dünyanın kapılarını açtık.

GAMEON ile oyun severlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir evren oluşturduk. Teknoloji ve dijital dönüşüm bilgi birikimimiz ile değer üreten anlayışımızla önümüzdeki dönemde oyun tutkunlarının hayatında daha fazla yer alacağız. Dijital oyun platformumuz Playstore ile bugüne kadar binden fazla popüler PC ve Mobil oyunu ile çeşitli oyunların paketlerini dünya ile aynı anda, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunarken, şimdi GAMEON ile daha entegre bir platformun kapılarını açıyoruz. Oyunseverlere fiber altyapı gücümüzle yüksek hızlı internet sağlarken, donanım desteği, marka iş birlikleri, oyun içi sürprizler gibi birçok ihtiyaca odaklanan içeriklerle yanlarında oluyoruz” dedi.

Samsung Galaxy S22 Ultra gibi iddialı Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın: