reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20

Üç kameralı Huawei P20’den kilit detaylar veren resmi davetiye

Huawei, yeni P20 ailesiyle herkesi şaşırtmaya hazırlanıyor. Bunun için uzun zamandır bekleyen firma, tanıtım için gönderdiği resmi davetiye ile heyecanı daha da artırıyor.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+‘nın gölgesinde kalmamak için 27 Mart tarihinde Paris’te tanıtılacak yeni Huawei P20 ailesi, resmi davetiye ile üçlü kamera kurulumunu artık resmileştiriyor. Sayfada yer alan davetiyeye üç tane halka yerleştiren firma, bunu “See Mooore with AI” yazısıyla da destekliyor. Burada yapay zekaya da bir gönderme yapan firma, kamera konusunda sırıları zorlayacak gibi görünüyor. Sadece normal ve Plus modelde yer alacak üçlü arka kamera, duyduğumuz kadarıyla 40 megapiksellik çözünürlük sunacak. Eğer doğru çıkarsa 5 kat hibrit yakınlaştırma getirecek bu kameralar, telefonları rekabetin bir adım önüne alacak. Cihazların önünde ise iPhone X gibi yüz tanıyabilecek bir kamera sistemi yer alacak. Ek bilgi olarak Roland Quandt‘a göre Emily ve Charlotte kod isimli P20 ile P20 Plus, Ceramic Black ve Twilight renk seçenekleriyle karşımıza çıkacak. Anne kod adlı P20 Lite ise Midnight Black, Klein Blue ve Sakura Pink renkleriyle satışa sunulacak.

Huawei P20

Huawei P20 ailesi çok merak ediliyor

Özellikle kamera tarafında çok büyü beklentinin olduğu modeller için artık çok az kaldı. Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ile büyük bir rekabete girecek modeller, bakalım tüm bu beklentiyi gerçekten karşılayabilecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR