reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S10

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy S10 ile ilgili güzel gelişme

Samsung’un önümüzdeki ay tanıtılması beklenen katlanabilir ekranlı telefonu kadar önümüzdeki yıl tanıtılacak Galaxy S10 ailesi dört gözle bekleniyor.

Önümüzdeki yılın şubat veya en geç mart ayında tanıtılmasını beklediğimiz Galaxy S10 hakkında teknoloji dünyasının ilgisini çekecek güzel bir haber geldi. Samsung’a yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre Galaxy S10, 5G teknolojisiyle kullanıcılara hızlı bir internet deneyimi yaşatacak. 5G teknolojisiyle telefonun piyasadaki ilk 5G’li telefonlardan biri olacağını söyleyelim. telefonun standart versiyonunda kavisli OLED ekranın, ekrana entegre parmak izi sensörünün ve üçlü kamera sisteminin de yer alacağı belirtiliyor. Uygun fiyatlı modelde bu özelliklerin yer alacağı iddiası kullanıcıları mutlu edeceğe benziyor.

Samsung’un Galaxy S10 Lite haricinde Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerini de pek tabii görücüye çıkarması bekleniyor. Ailenin en üstü için hazırlanan üçlü kamera sistemi “12 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel” kurulumunu kullanıyor. 12 megapiksel kameranın piksel boyutu 1.4um olarak görünürken, diğerlerinde ise 1um değeri karşımıza çıkıyor. Ayrıca 12 megapiksel kamerada F1.5 / F2.4 değişken diyafram kullanılırken, 16 megapiksel kamerada F1.9, 13 megapiksel kamerada ise F2.4 diyafram değeri yer alıyor. 12 megapiksel ve 13 megapiksel kameralara optik görüntü sabitleme koyduğu belirtilen firmanın, 12 megapiksel kamerayı normal, 16 megapiksel kamerayı geniş açı, 13 megapiksel kamerayı ise telefoto (Yakınlaştırma) olarak planladığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S10’un satış fiyatı belli oldu mu?

Merakla beklenen telefonun satış fiyatına dair bir dedikodu bulunmasa da yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni modelleri Mate 20 ailesinin karşısına çıkacak