reklamı kapat

POPÜLER

Video “cihaz” rehberi

CAMCORDER

canon-legria-hf-g25
Kontrol sizde
CANON LEGRIA HF G25
Canon’un yüksek performanslı HD video lens teknolojisini sonuna kadar kullandığı LEGRIA HF G25, 8 yapraklı diyaframa, 30,4 mm F1,8 geniş açılı lense ve düşük ışıkta üstün performans sunan HD CMOS PRO sensöre sahip. LEGRIA HF G25’in tam manuel yapısıyla videolarınız üzerinde tek söz sahibi siz olun. Dokunmatik LCD ekran ile pozlama, diyafram, enstantane hızı ve artışını manuel ayarlayarak yaratıcılığınızı konuşturun. 32 GB dahili flaş belleğe 12 saatten fazla 24 mbps’ye kadar Full HD AVCHD video kayıt yapılabilir, 920 bin noktalı 8,8 cm dokunmatik ekranda videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

sony-hdr-pj820e
Kendi sinema salonunuzu yaratın
SONY HDR-PJ820E
Sony HDR-PJ820E’nin 500 cm’ye kadar her yüzeye görüntü yansıtan projeksiyonu sayesinde kendi özel sinema salonunuzu yaratın. Sadece kameranızla değil; HDMI ile bağladığınız tablet veya telefonunuzdaki görüntüleri de 50 lümene kadar parlaklık sunan projektörden izleyebilirsiniz. Balanced Optical SteadyShot özelliği ile 13 kat daha sabit görüntüler elde ederken 24x Net Görüntülü Zoom’la hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın. 26,8 mm geniş açılı G objektifi, parazit azaltıcı BIONZ X görüntü işlemcisi, ayrıntılı Exmor R CMOS sensörü de HDR-PJ820E’yi öne çıkaran diğer özellikleri.

gorillapod-focus
Uçuşa en ön sıradan katılın
GORILLAPOD FOCUS
Esnek ve profesyonel bir tripod olan Gorillapod Focus, kıvrılır bacaklarıyla hemen hemen her alanda en büyük yardımcınız olacak. Bu sevimli tripodu bir ağaca bağlayabileceğiniz gibi ayakları üstünde dik de tutabilirsiniz.