reklamı kapat

POPÜLER

Video “cihaz” rehberi

AYNASIZ

panasonic-lumix-dmc-gh4
Video uzmanı aynasız
PANASONIC LUMIX DMC-GH4
Panasonic’in güçlü aynasızı Lumix DMC-GH4, VGA’dan 4K’ya oldukça geniş bir video çekim seçeneği sunuyor. Ultra HD modda kesintisiz olarak 29 dakika 59 saniye çekim yapabileceğiniz Lumix DMC-GH4, video çekimi konusunda en güçlü aynasızlardan biri. Opsiyonel bir HDMI kablosu kullanarak eş zamanlı olarak video kaydederken kaydettiğiniz görüntüyü yansıtmanız da mümkün. Magnezyum alaşımlı gövdesiyle zorlu koşullara karşı dayanıklı olan aynasız, selefine göre bir parça daha ağır. 3,5 mm’lik mikrofon ve kulaklık girişleri ise video deneyiminizi artıracak detaylardan.

sony-alpha-a7S
Tam karede 4K devri
SONY ALPHA a7S
Sony’nin tam kare aynasızı her zamankinden daha iddialı. Gelişmiş özellikleri küçücük bir gövdeye sıkıştırmayı başaran Sony, 12,2 megapiksel çözünürlük sunan a7S ile 4K video kaydı yapabiliyor. Ancak bu güçlü aynasızın harici bir kaydediciye ihtiyaç duyduğunu belirtelim çünkü cihaz kendi başına sadece Full HD video kaydı alabiliyor. Sony a7S’nin sensörünün video çekimlerinde 200 ila 409.600 arasında ayarlanabilir ISO değeri ise zorlu ışık koşulları altında yüksek performans sergileyebileceğini gösteriyor. Sony a7S, Wi-Fi ve NFC bağlantılarına da sahip.

lacie-1-tb-porsche-design-p9223
USB 3.0 hızıyla
LACIE 1 TB PORSCHE DESIGN P’9223
Çekimin en heyecanlı yerinde hafıza kartınızın sizi engellemesine izin vermeyin. USB 3.0 arabirimiyle gelen LaCie, ince ve şık tasarımının altında 1 TB’lık performans canavarıyla verilerinizi güvenceye alıyor.