reklamı kapat

POPÜLER

Video “cihaz” rehberi

DSLR

canon-5d-mark-III
Kontrollü çekimler
CANON 5D Mark III
22,3 megapiksel çözünürlüklü tam kare sensöre sahip olan Canon 5D Mark III, kaliteli videolar için illa video kameraya sahip olmanın gerekmediğinin kanıtı niteliğinde bir fotoğraf makinesi. Full HD filmler çekebilen bu güçlü DSLR ile yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlandırılmış. 48 KHz’de dijital stereo ses kaydedebilen Canon 5D Mark III, mikrofon gereksinimini azaltırken ses düzeyini manuel ayarlamaya da olanak sağlıyor. 3,5 mm mikrofon girişi üçüncü bir mikrofonu kullanılabilir kılarken, kulaklık girişi de kayıt esnasında ses kaydı hakimiyeti artırıyor.

nikon-d810
Yüksek duyarlılık sahibi
NIKON D810
Nikon’un en yeni DSLR’ı güçlü özellikleriyle video deneyimini de bir seviye yukarı çekmiş. DSLR fotoğraf makinesi diyip geçemeyeceğiniz D810, ISO 64’ten başlayan değerlerle ışık duyarlılığı konusunda diğer modellerin önüne geçiyor. Full HD filmler çekebileceğiniz fotoğraf makinesiyle ses düzeyinden enstantane hızına kadar her şeyi siz belirleyin ve çekimi gerçekleştirin. 3D noise azaltma özelliği sayesinde yüksek duyarlılık düzeyinde rastgele noise oluşumu ve ışık titremesini engelleyen D810, dahili mikrofonla kayıt yaparken rüzgar sesini azaltmanıza da olanak tanıyor.

sony-clm-v55
İşinizi şansa bırakmayın
SONY CLM-V55
Sony’nin 360 derece dönen portatif LCD monitörü CLM-V55 ile çekimlerinizi anbean takip edin. Piksel büyütme, keskin görüntü ve doğru kadrajlama özellikleri, fotoğraflarınıza daha profesyonel bir hava katacak.