reklamı kapat

POPÜLER

Video “cihaz” rehberi

PROFESYONEL

red-epic-dragon
Çözünürlük canavarı
RED EPIC DRAGON
Red imzalı Epic Dragon, 6K video desteği sunan bir canavar. 3D destekli ve 6K çözünürlüklü kamera, dijital film çekme deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. 6K çözünürlükte 100 fps’ye kadar ulaşabilen Epic Dragon’un hızına kimse yetişemiyor. Üstelik 6K videolarınızı 4K veya HD’ye çevirirken kaliteden yine ödün vermiyor. 512 GB’a kadar hafıza seçeneği sunan Epic Dragon, REDMAG SSD medya desteğine sahip. Lecia-M, Canon, Nikon ve PL lensleriyle uyumlu olması, Epic Dragon’u daha da tercih edilebilir kılıyor.

blackmagic-production-camera-4k
Profesyonelliğin portatif hali
BLACKMAGIC PRODUCTION CAMERA 4K
Dünyanın en kolay taşınabilir film kamerası iddiasıyla piyasaya çıkan Blackmagic Production Camera 4K, bu iddiasında pek haksız sayılmaz. Hem donanım hem de tasarım özellikleriyle öne çıkan 4K kamera, yüksek kaliteli profesyonel çekim imkanı sunuyor. Geniş süper 35 mm sensör, dahili SSD depolama birimi, sıkıştırılmış CinemaDNG RAW, ProRes kayıt seçenekleri ve Canon EF lens desteği ile Blackmagic Production Camera 4K rakiplerine parmak ısırtıyor. Kolay kullanılır LCD ekranı ve şık tasarımı ise film çekme zevkini ikiye katlıyor.

edelkrone-sliderplus-pro
Profesyonellere özel
EDELKRONE SLIDEPLUS PRO
Özel tasarımı sayesinde kendi uzunluğunun iki katı kadar mesafe kat eden Edelkrone Sliderplus Pro, ağır yüklerin altından kolayca kalkabiliyor. Pan yaparken yağ gibi akan kaydırıcı, pürüzsüz görüntüler sunuyor.