reklamı kapat

POPÜLER

Video “cihaz” rehberi

AKSİYON

gopro-hero3+black-edition
Aksiyonun vazgeçilmezi
GOPRO HERO3+ BLACK EDITION
Aksiyon severleri unutmadık. Aksiyon denince akla gelen ilk isim olan GoPro’yu da es geçmek olmazdı elbette. GoPro Hero3+ seleflerine kıyasla daha hafif, daha güçlü ve tabii ki daha eğlenceli. Bir kere çekmeye başladığınızda elinizden bırakamayacağınız kamerayla ister dağa tırmanın ister deniz altında çekimler yapın. 4K çekim yapabilen GoPro Hero3+ Black Edition’la en eğlenceli anlarınızı kaydedip Wi-Fi aracılığıyla bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. GoPro, daha temiz ve net sesler kaydetme konusunda da yüksek performans vadediyor.

sony-hdr-as30v
Alternatif arayanlara
SONY HDR-AS30V
Aksiyon kamera pazarının en güçlü oyuncularından olan Sony HDR-AS30V, avuç içi büyüklüğündeki dikey formuyla tasarım olarak bir adım öne geçmeyi başarıyor. Carl Zeiss Tessar lense sahip olan kamera, lens ayrıcalığını da sonunda kadar değerlendirmeyi bilmiş. Normal ve su altı olmak üzere iki modu olan HDR-AS30V, sahip olduğu aksesuar çeşitliliğiyle de tercih sebebi. Wi-Fi, NFC ve GPS desteğiyle performansını güçlendiriyor. Full HD çözünürlükte saniyede 30 ve 60 kare kayıtlar yapabileceğiniz Sony HDR-AS30V, aksiyon severler için ideal bir tercihe dönüşüyor.

djI-phantom-2+zenmuse-h3-3d
Havadan çekim
DJI PHANTOM 2 + ZENMUSE H3-3D
Siz uçamıyorsanız bırakın GoPro’nuz uçsun. DJI Phantom 2 ile videolarınızı kuş bakışı kaydedip en yaratıcı filmleri çekebilirsiniz. Bu noktada kamera mı yoksa mini helikopter mi aksesuar tartışılır.