reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3 hafif kamuflajla kameralara yakalandı

Almanya’da kameralara yakalanan elektrikli Volkswagen ID. 3, tasarım noktasındaki soru işaretlerinin büyük bir çoğunluğunu artık netleştirdi diyebiliriz.

Frankfurt Otomobil Fuarı‘ndaki tanıtımına kadar gündeme gelmeye devam eden Volkswagen ID.3 için artık son dönemin içerisindeyiz. Kendinden sonra gelecek modeller için referans niteliği de taşıyacak olan modelin sipariş sürecine devam eden Volkswagen, bir yandan da testlere devam ediyor. Konseptten seri üretime geçiş sürecinde hatlarına büyük oranda sadık kalınan ID.3, ortaya çıkan yeni fotoğraflarıyla bunu bir kez daha kanıtlacak nitelikte. Gazeteci Greg Kable tarafından Stuttgart sokaklarında görülen otomobil, kamuflajlarını nispeten biraz daha geride bıraktış durumda.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen ID.3 hedeflere yaklaşıyor

Geçtiğimiz ay itibarıyla 20.000 sipariş adedini yakalayan ve hedeflenen 30.000’e biraz daha yaklaşan ID. 3 için bazı temel noktalar masada belirmiş durumda. Son gelişme olarak marka tarafından 8 yıl veya 160.000 kilometreye kadar garanti kapsamına alındığı açıklanan model, gündeme geldikçe de popülerliğini artıracak gibi görünüyor. 330, 420 ve 550 kilometre olmak üzere üç farklı menzil değeri sunabilen batarya paketiyle satış noktalarındaki yerini alacak olan ID.3 giriş seviyesinde 30.000 euronun altında etiket fiyatına sahip olacak. Yeni jenerasyon elektrikli otomobil ailesinin ilk temsilcisi Volkswagen ID. 3 eylül ayı itibarıyla sahnede görmeyi bekliyoruz. Gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgiliniz çekebilir

Elektrikli MINI Cooper SE tanıtıldı