reklamı kapat

POPÜLER

Lynk & Co 01

Lynk & Co 01

Lynk & Co 01

Lynk & Co 03 Sedan

Lynk & Co 03 Sedan

Lynk & Co 03 Sedan

Volvo destekli Lynk & Co’nun otomobillerinde ömür boyu garanti planı ortalığı karıştırdı

SUV modelini üretime hazır hale getiren Lynk & Co, satışa çıkartacağı ilk modeliyle birlikte otomobil tarihinde bir ilke imza atarak dengeleri değiştirmeyi planlıyor.

Geely ve Volvo ortaklığıyla üretim hayatına başlayama hazırlanan Çin merkezli üretici Lynk & Co son dönemin en iyi çıkış yapan markalarından bir tanesi. Ekim 2016’da ilk konsept modeli 01 ile SUV segmentinde hayatına başlayan marka Şanghay Otomobil Fuarı’nda tanıttığı 03 konseptiyle de ikinci adımını sedan modeliyle yapacağının sinyalleri verdi. Şanghay’da 03 Sedan ile birlikte 01’in üretime hazır versiyonuyla otomobil tutkunlarının karşısına çıkan marka tasarımı ve sunduğu teknolojiyle gelecekte de adından söz ettirecek gibi gözüküyor. Seri üretime geçireceği tüm modellerde internet bağlantısını herhangi bir ekstra ücret talep etmeden standart olarak sunacağını açıklayan markanın Şanghay’da ortaya attığı stratejisi otomobil dünyasında büyük yankı uyandıracak gibi gözüküyor. Ekibin planı tüm modellerinde ömür boyu garanti vermek!

Lynk & Co 03 Sedan

Lynk & Co 03 Sedan

Lynk & Co 03 Sedan


İlk kez Şanghay’da dile getirilen bu planla ilgili şimdilik detay vermekten kaçınan marka yetkilileri 2017’nin dördüncü çeyreğinde satışa çıkacak olan 01 ile birlikte tüm dünyaya resmi duyuruyu yapacağını açıkladı. Avrupa ve Amerika satışlarına 2019 yılında başlamayı planlayan markanın iddia ettiği planın detaylarını gördükten soran otomobil dünyasını ne derece etkileyip etkilemeyeceğini en net o zaman görebileceğiz.

İLGİLİ HABERLER