reklamı kapat

POPÜLER

Volvo ile arabaya ürün teslimatı dönemi başlıyor [Video]

Bundan sonra kargo şirketleri için “eve geldik ama bulamadık, bizim çocuk adresi bulamamış” gibi bahaneler tarih oluyor. Elbette otomobil sahipleri, özellikle Volvo sahipleri için konuşuyoruz. Araç içi teslimat servisini duyuran İsveçli üretici, artık kargoyu teslim alan kişi nerede olursa olsun, teslimatın sorunsuz bir şekilde çözülmesini sağlıyor.

Bunun için İsveçli kargo şirketi urb-it ile anlaşan Volvo, ürün teslimatını bambaşka bir noktaya taşımaya hazırlanıyor. Sistem son derece basit ve güvenli. Örneğin internetten alışveriş yapıyorsunuz. Satın al tuşuna bastıktan sonra en geç iki saat içinde ürününüz elinizde oluyor. Aslında bu durumda bagajınızda desek daha doğru. Aracınızdan ne kadar uzakta olursanız olun, kargoyu beklemek uğruna işinizden gücünüzden olmak zorunda değilsiniz.

Peki arabamı açık mı bırakacağım, derseniz bu noktada Volvo’nun geçtiğimiz aylarda duyurduğu dijital anahtar teknolojisini hatırlatmakta fayda var. Kargoyu getiren kişiyi telefonunuzdan takip edebildiğiniz için aracınızın kilidini de ona göre açabiliyorsunuz.

Kısa bir süre sonra Stockholm’de başlatılacak olan araç içi teslimat servisi, ilerleyen dönemlerde diğer Avrupa şehirlerinde de uygulanabilecek. Volvo 2025 yılına kadar en az 200 şehre ulaşmayı hedefliyor.

VİDEO