reklamı kapat

POPÜLER

WhatsApp

WhatsApp kullanıcılarını sevindirecek yeni destek göründü

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma servisi olan WhatsApp, sıkı kullanıcıları sevindirecek bir haberle daha gündemde yer alıyor.

Popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen WhatsApp, biliyorsunuz mobil tarafta koyu arayüz modu kazanmak üzere. Çok uzun süredir beklenen koyu arayüz şu an hem iOS hem de Android tarafında beta sürümler üstünden resmi olarak test ediliyor. Yakında herkese çıkacak bu mod, ortaya çıktığı kadarıyla tarayıcılar üzerinden erişilen web sürümü ve masaüstü uygulaması için de geliştiriliyor. Hatta aşağıda görebileceğiniz ekran görüntüleri sızan arayüz, düşük ışıkta web sürümü sık sık kullananları fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Bu arayüzü getirmesi gerçekten anlamsız yere çok uzun süren firma, en azından sürece evrensel olarak yaklaşıyor. Yani WhatsApp‘a giriş yapılabilen her konumda “dark mode” aktif olarak yer alacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp, kısa süre önce bir kilometre taşını geride bıraktı

WhatsApp, geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamaya göre 2 milyar kullanıcı sayısını geride bıraktı. Facebook’un ana Facebook uygulaması sonrasında 2 milyar kullanıcıyı geçen ikinci servisi olan platform, hep söylediğimiz gibi gerçekten hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Her akıllı telefona yüklenen ilk uygulamalardan olan WhatsApp‘ın, yıllar geçmesine rağmen popülerliğini koruması gerçekten inanılmaz görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Ford’dan gerçekten ilginç emoji ceketi