reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Firmanın son harikası Mi Mix 3

Xiaomi

Xiaomi’den beklenenden erken gelen büyük başarı

Çin’in fiyat performans ürünü akıllı telefonlarıyla öne çıkan ismi Xiaomi, beklenenden önce gelen büyük bir başarıya imza attı. Şirket adeta durdurulamıyor.

Artık dünyanın her yerinde tanınan bir firma olan Xiaomi, geçtiğimiz aylarda kendisine bir hedef koymuş ve 2018 sonuna kadar tam 100 milyon akıllı telefon sevk etmek istediğini açıklamıştı. İşte şirket bu büyük hedefe ulaşmayı başardı. Yapılan resmi açıklama ile duyurulan bu önemli kilometre taşı, firmanın ne kadar büyük bir isim halini aldığını açıkça gösteriyor. 2018 Aralık ayının sonuna kadar 120 – 150 milyon seviyesini göreceği tahmin edilen firma, hatırlamak adına geçtiğimiz yılı ise 90 milyon sevkiyat ile kapatmıştı. Bu rakamlar gerçekten inanılmaz görünüyor. Kısa süre önce yukarıda görebileceğiniz Mi Mix 3 modelini tanıtan Xiaomi, bu modeliyle de inanılmaz satış rakamlarına ulaşacak gibi duruyor. Kızaklı yapısıyla bir çentiğe ya da çerçeveye sahip olmayan cihaz, daha şimdiden büyük talep görüyor.

Xiaomi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi son yılların en hızlı yükselen firması

Firma biliyorsunuz sadece akıllı telefon sektöründe yer almıyor. Pilav makinesinden aksiyon kamerasına, güvenlik sisteminden akıllı tartıya kadar inanılmaz bir ürün çeşitliği bulunan Xiaomi, büyümeye devam ediyor. Çin pazarını zaten fetheden dev teknoloji firması, artık global pazarda da büyüklere kafa tutuyor. Huawei ile beraber harika işlere imza atan firma, artık Çin için çok büyük önem arz ediyor.

İlgili Video

Şirketin son harikası Mi Mix 3