reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Master Series OLED TV

Xiaomi imzalı ikinci OLED TV yolda; işte ortaya çıkan ilk bilgiler

Teknoloji dünyasının ürün gamı en geniş firmalarından Xiaomi, yeni bir OLED TV daha tanıtmaya hazırlanıyor. Model çok yakında geliyor.

Xiaomi, televizyon pazarının en büyük isimleri arasında yer alıyor. Firma artık Mi TV Master Series ile OLED TV tarafında da yer alıyor ve bu alandaki ikinci modelin 55 inç boyutundaki Mi TV olacağı aktarılıyor. Xiaomi Mi 10 Ultra ve Redmi K30 Ultra ile beraber 11 Ağustos tarihinde tanıtılacak akıllı televizyon, firmanın nispeten uygun fiyatlı ilk OLED’i olacak deniyor. Sürpriz olmayacağı üzere 4K çözünürlükte olacak televizyon, aktarıldığı kadarıyla Master Series içerisinde yer almıyor. Diğer detayları şimdilik gizemini koruyan televizyon, kaynakların duyumlarına bakılırsa yüksek yenileme hızı sunmuyor. Ancak çoğu kişinin buna ihtiyacı bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Master Series OLED TV neler sunuyordu?

Mi TV Master Series OLED TV, firmanın ürün gamındaki en üst düzey akıllı televizyon modeli olarak karşımıza çıkmıştı. 65 inç boyutunda 120 Hz yenileme hızına sahip 10 bit 4K OLED panel üstüne kurulan TV, gerçekten ince çerçeveli çok şık bir tasarıma sahip. 120 Hz paneli sayesinde 120 Hz oyun keyif sunabilecek yeni nesil oyun konsolları (PlayStation 5 ve Xbox Series X) için harika olan ve HDMI 2.1 portunu taşıyan televizyon, oyun tarafında önemli Variable Refresh Rate ve Automatic Low Latency Mode desteklerini de aktif olarak getiriyor. TV’nin 4K paneli 1000 nit parlaklığa çıkabiliyor. Çok gelişmiş bir 65W gücünde ses sistemine sahip olan modelin yurt dışı fiyatı 1.840 dolar.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekmeyi başaran Çin’li robot köpek