reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Master Series OLED TV

Xiaomi Mi TV Master Series OLED TV tanıtıldı; işte fiyat ve detaylar

Teknoloji dünyasının ürün gamı en geniş firmalarından Xiaomi, sürekli gündeme gelen Xiaomi Mi TV Master Series OLED TV modelini tanıttı.

Xiaomi Mi TV Master Series OLED TV, firmanın ürün gamındaki en üst düzey akıllı televizyon modeli olarak karşımızda yer alıyor. 65 inç boyutunda 120 Hz yenileme hızına sahip 10 bit 4K OLED panel üstüne kurulan TV, gerçekten ince çerçeveli çok şık bir tasarıma sahip. 120 Hz paneli sayesinde 120 Hz oyun keyif sunabilecek yeni nesil oyun konsolları (PlayStation 5 ve Xbox Series X) için harika olan ve HDMI 2.1 portunu taşıyan televizyon, oyun tarafında önemli Variable Refresh Rate (VRR) ve Automatic Low Latency Mode (ALLM) desteklerini de aktif olarak taşıyor. Aynı zamanda gecikmeyi düşüren özel bir oyun modu da bulunan akıllı televizyon, Dolby Vision + Dolby Atmos ile geliyor ve HDR10+ desteği de elbette sunulan önemli özellikler arasında yer alıyor. TV’nin 4K paneli 1000 nit parlaklığa çıkabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Master Series OLED TV kaça satılacak?

Çok gelişmiş bir 65W gücünde ses sistemine sahip olan burada harici çözümlere (Soundbar vb.) ihtiyacı birçok kişi için bitiren televizyon, bağlantı tarafında dual-band WiFi 5 ve Bluetooth 5.0 taşıyor. Modelin fiyatı ise daha önce ortaya çıkandan daha aşağıda yer alıyor. Türkiye’de satılmasını maalesef beklemediğimiz televizyona ulaşmak için yurt dışında 1.840 dolar verilmesi gerekiyor. Bunun birçok aynı seviyedeki rakipten daha düşük olduğu aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çekmeyi başaran Çin’li robot köpek