reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4 için ortaya çıkan çok iddialı teknik detaylar!

Xiaomi Mi Mix ailesinin yenisi oldukça merak ediliyor. Yeni ortaya çıkan detaylar ise Xiaomi Mi Mix 4 için heyecanlandırıyor.

Ortaya çıkan bu teknik detaylara geçmeden öne belirtelim. Kaynaklar henüz bu özellikleri yüzde 100 doğrulayamıyor. Zaten biraz fazla “iyimser” olan özellikler, yine de bazı olası detayları karşımıza getiriyor. Xiaomi Mi Mix 4, bu sızıntıya göre gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemciden alıyor. 4.500 mAh pili bulunan telefon, burada tam 100W hızlı şarj desteği taşıyor. 100W gerçek olmaz diyebilirsiniz. Ancak firma burada detaylandırdığımız üzere bu konuda gerçekten çalışan bir çözüme sahip. Bu açıdan 100W hızlı şarj sisteminin yeni amiral gemisinde kullanılması çok sürpriz olmaz deniyor. Üsttekilere ek olarak 16 GB RAM ve 1 TB UFS 3.1 dahili depolamaya (Bu değerler çok yüksek ihtimalle daha düşük olacaktır) sahip olacağı belirtilen Mi Mix 4, özelliklere göre bünyesinde 120 Hz değerinde 2K bir AMOLED ekran barındırıyor. Bu detayın gerçek olması 2019 için çok olası durmuyor. Aşağıda videosu yer alan OnePlus 7 Pro, 90 Hz AMOLED ekranıyla şu an ulaşılan son seviyeyi gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 çok merak ediliyor

Mi Mix 3 gibi kızaklı tasarımı benimsemeyeceği tahmin edilen telefonun, 64 megapiksel bir kamera ile geleceği de sızan tabloda yer alıyor. Samsung’un kısa süre önce tanıttığı 64 megapiksel kamera, ilk olarak bu modelde kendisine yer bulabilir deniyor. Ancak bu da henüz çok gerçekçi durmuyor.

Not: Görsel Xiaomi Mi Mix 3 modeline aittir.

İlginizi Çekebilir

En yeni model OnePlus 7 Pro