reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4
Xiaomi Mi Mix 4

Gizemli cihaz

Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4 tasarımını gösterdiği düşünülen paylaşım

Son günlerde sık sık gündeme gelen Mi Mix ailesinin en yeni üyesi olacak Xiaomi Mi Mix 4, tasarımsal olarak ortaya çıkmış olabilir.

Resmi olarak eylül ayı içerisinde tanıtılacağı tahmin edilen Xiaomi Mi Mix 4, eğer ortaya çıkan patent üstünde yapılan tahminler doğruysa Mi Mix 3 ile benzer bir kızaklı tasarıma sahip olacak. Bu açıdan tamamen çerçevesiz bir tasarımı benimseyecek cihaz, motorlu ön kamera yerine kızaklı yapı getirecek gibi görünüyor. Bu arada alınan aşağıda görebileceğiniz patentte yuvarlak yapıda bir arka kamera modülü de dikkatlerden kaçmıyor. Burada dört adet kameranını olacağı kaynakların verdiği bilgiler arasında yer alıyor. Bir 3,5 mm kulaklık girişine sahip olmayacak telefonun yanında firmanın başka bir patenti daha bulunuyor. Yine aşağıda görebileceğiniz bu patent içerisinde “şık” çentiğinde iki adet ön kamera yer alan çerçevesiz bir model karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Mi Mix 4

Gizemli cihaz

Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 için konuşulan teknik detaylar şöyle

Bu teknik özelliklerin henüz netleşmediğini belirtelim. Yani henüz sağlam bir kaynaktan gelen bilgi bulunmuyor. Ancak söylentilere baktığımız zaman cihaz gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan yeni Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. 4.500 mAh pile sahip olacağı söylenen telefon, 100W hızlı şarj desteği getirecek de deniyor. En üstte 12 GB RAM ve 1 TB UFS 3.1 dahili depolamaya sahip olacağı belirtilen Mi Mix 4, yine sızanlara göre bünyesinde 90 Hz değerinde 2K bir AMOLED ekran barındırıyor. Arkasında yukarıdaki patent içerisinde de karşımıza çıktığı gibi dörtlü kamera yer alacak telefon, burada merkeze 64 megapiksel Samsung ISOCELL Bright GW1 sensörü koyuyor deniyor.

İlginizi Çekebilir

Android tarafının en gelişmiş modellerinden OnePlus 7 Pro