reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone X Plus

Yeni iPhone X ve iPhone X Plus’ın fiyatları hakkında son bilgiler

Teknoloji devi Apple‘ın bu yıl içerisinde tanıtacağı yeni iPhone X ve iPhone X Plus, oldukça merak ediliyor. Yeni bilgiler ise telefonların fiyatları hakkında bilgiler veriyor.

RBC Capital Markets analisti Amit Daryanani‘ye göre Apple yeni iPhone X’i 899 dolar, iPhone X Plus’ı ise 999 dolar fiyattan satacak. iPhone X ile satışları istediği gibi gitmeyen firma, yeni modeli 100 dolarlık indirimle öne çıkartamaya çalışacak deniyor. Mevcut modelin inanılmaz yüksek 999 dolarlık fiyatı ise büyük ekranlı iPhone X Plus‘a gidecek gibi görünüyor. Bazı kaynaklar bu modelin 1.099 dolara satılacağını belirtirken, Daryanani biraz daha düşük bir fiyatla karşımıza çıkıyor. Bu da elbette kullanıcılar için güzel görünüyor. Bakıldığı zaman kesinlikle bu fiyatlar da yüksek ancak en azından giriş modellerde 1.000 bandı 2018’de geçilmeyecek gibi duruyor. Amit Daryanani merak edilen 6,1 inç LCD ekranlı iPhone’un ise 799 dolara satılacağını belirtiyor. iPhone X’a benzer bir tasarımı LCD ekranda karşımıza çıkartacak model, eski modellerden geçişte birçok kişinin ilk tercihi olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı telefon fiyatları inanılmaz artmış durumda

Herkesin yakından bildiği üzere amiral gemisi modeller artık inanılmaz pahalıya satılıyor. Bu durum özellikle Türkiye gibi ülkeleri derinden etkiliyor ve milyonlar orta ile alt seviye cihazlara yöneliyor. Bunun yakında zamanda değişmesi de pek mümkün görünmüyor. Bu arada gelecekleri kesinleşen katlanabilir akıllı telefonların daha da pahalı olacağı biliniyor.

İlgili Video

iPhone X için en son reklam